Xhani De Biassi rikthehet me lojtarët e Kombëtares: Do jem gjithmonë me ju (FOTO)

Pëlqej
Xhani De Biazi është rikthyer sërish tek ish ekipi i tij.

Italiani ka rikthyer nostalgjinë e dikurshmë kur ishte në krye të Kombëtares së Shqipërisë. Ai hodhi fotn në rrjetin social Facebook duke thënë: “Edhe pse nuk jam më trajneri juaj, unë jam dhe do të jem gjithmonë me ju. Forca Shqipëri”.

Mesazh domethënëse kushtuar lojtarëve ktheu emocionet e dikurshme të shqiptarëve, disa prej të cilëve kanë qenë pjesë e rrugëtimit të tij pesëvjeçar në stolin kuqezi. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 12:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori