"Ylli" i Chelseas arrin marrëveshjen me Barcelonën"
Pëlqej
Barcelona që prej largimit të Iniestas është në kërkim të një mesfushori të denjë për ta zëvendësuar.

Mesa duket Blaugrana e ka gjetuar atë dhe bëet fjalë për, Willian.

Sipas gazetës “Mundo Deportivo”, marrëveshja midis klubeve është arritur dhe pritet vetëm zyrtarizmi i tij.

Më pas raporit shpjegon se një ndërmjetësues që ka bërë një punë të mirë me Willian ka qenë shoku i tij që luan te Brazili, Philipe Coutinho.

Plotë 60 milionë euro janë ofruar nga klubi katalanas për të marrë shërbimet e brazilianit. /albeu.com/


Shtuar më 20/07/2018, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori