Ylli i Juventusit shënon golin e dytë për Italinë (VIDEO)
Italia ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Finlandës me anë të yllit 19 vjeçar të Juventuesit Kean.

Italia ka dominuar gjatë gjithë kohës lojën ku i është afruar shumë herë golit të dytë me Bernadeschi, Immobile dhe Kean por ka qenë ky i fundit që e ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 74’. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori