Young Boys shënon gol në sekondat e fundit (VIDEO)

Pëlqej
Young Boys ka shënuarsekondat e fundit të ndeshjes për të fituar ndaj Skënderbeut

Goli është shënuar nga Assale në minutën e 90+6 të ndeshjes.

Ndeshja ka përfunduar dhe Skënderbeu e ka humbur ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori