Njihuni me 10 presidentët më të pasur në botën e futbollit, dy janë italianë (FOTO LAJM)

Përmes galerisë të publikuar nga Mirror, ju do të njiheni me 10 presidentët më të pasur në botën e futbollit.

Në këtë listë bëjnë pjesë 5 presidentë nga Premier League , dy nga Seria A dy nga SHBA dhe një nga Ligue One. Për më shumë shfletoni galerinë. albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori