Zbulohet rezidenca e kombëtares në Francë (FOTO LAJM)

Më në fund është zbuluar rezidenca ku do të qëndrojë Kombëtarja Shqiptare e Futbollit për Europianin 2016.

Kuqezinjtë e drejtuar nga strategu italian, Xhani De Biazi do të akomodohet në Hotelin Agapa de PerrosGuirec, buzë detit, që ndodhet pranë Guingampit në veriperëndim të Francës.

Hoteli gjendet pranë aeroportitLanionit ndërsa Shqipëria do ti zhvillojë ndeshjet në Lens, Marsejë dhe Lion.

Kuqezinjtë tanë kanë në grupë vendin mikrpitës Francën, Zvicrën dhe Rumaninë. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2016, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori