"Zgjohet" Juventusi, përmbys rezultatin ndaj Torinos në minutat e fundit (VIDEO)
Juventusi ka arritur të ndizet në minutat e fundit të lojës në ndeshjen me Torinon duke shënuar tdy herë dhe duke përmbysur gjithcka.

Fillimisht McKennie dhe në minutën e 89' janë lojtarët që po i japin fitoren Juventusit në shtëpi. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2020, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori