Zgjohet PSG, shënon golin e barazimit ndaj Realit (VIDEO)
Parsi Saint-Germain është zgjuar më në fund duke barazuar shifrat ndaj Real Madridit në "Parc des Princes".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Edinson Cavaniminutën e 71'-të.

Ndeshaj është rihapur dhe loja tani po bëhet më e fortë. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori