Zhbllokohet ndeshja, Boca Juniors kalon në avantazh ndaj River Plate (VIDEO)

Boca Juniors ka kaluar në avantazh ndaj River Plate në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Dario Benedetto në minutën e 44'.

Ndeshja po zhvillohet dhe po luhen sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori