Zhduket 17 vjeçarja shqiptare, prej 4 ditësh asnjë gjurmë
Një 17 vjeçare shqiptare është zhdukur prej datës 11 në Kildare të Irlandës, ndërsa familja ka ngritur alarmin.

E reja Olta Dodaj është parë për herë të fundit rreth orës 14:45 të datës 11, në afërsi të Newbridge, ndërsa prej asai ore familjarët nuk kanë më asnjë kontakt me të.

Policia irlandeze është vënë në kërkim të shqiptares, ndërsa mediat kanë bërë thirrje për të ndihmuar me informacione, duke iu drejtuar kryesisht komunitetit shqiptar atje.

Vajza përshkruhet si 165 centimetra e gjatë, me flokë të gjatë kafe dhe sy kafe ndërsa në momentin kur është ka humbur kontaktet ajo ka qenë e veshur me një xhaketë rozë, xhinse të zeza dhe atlete gri.
Shtuar më 15/04/2018, ora 19:26
Fato
e Dielë 15 Prill 2018, Ora 23:43
Po nese te kruhet edhe te shkruhet . Hajt se kur te ngopet kthehet prap mos u ba merak .
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori