Zyrtare/ Shqipëri-Maqedoni riluhet sot, ja në cilën orë
Sfida Shqipëri-Maqedoni do te rifillojë sot në mesditë. FSHF-ja kërkonte që ndeshja të luhejorën 16:00, ndërsa pala maqedonase në orën 12:00.

Maqedonasit pretendonin që takimi të luhejorën 12:00, pasi kanë fluturime të planifikuara për lojtarët e tyre.

Delegatët e UEFA-s dhe FIFA-s kanë diskutuar gjatë për këtë situatë dhe në fund është vendosur që takimi të luhet në orën 14:00 të ditës së martë.
Shtuar më 06/09/2016, ora 08:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori