Zyrtarizimi çështje orësh, Vidal është i Interit
Gazetari Nicolo Schira bën të ditur se Interi ka siguruar Arturo Vidal dhe se zyrtarizimi është çështje orësh.

Interi dështoi të transferojë Tonalin i cili shkoi te Milani, teksa Vidal do të ribashkohet me Conten me të cilin punoi te Juventus.

Me Eriksen, Nainggolan dhe Vidal Interi kompleton mesfushën për sezonin e ri. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2020, ora 20:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori