20 foto nga e kaluara që do trondisin syrin tuaj (FOTO LAJM)

Të gjithë e kemi dëgjuar shprehjen "1 foto sa 1000 fjalë", e kjo shprehje gjen zbatim në çdo foto të kapur në momentin e duhur dhe në vendin e duhur.
Fotot bardh e zi, e pse pa ngjyra tregojnë shumë. Ofrojnë për syrin e shikuesit të vërtetën e ngjarjes në mënyrën më të thjeshtë pa e ngatëruar dhe lodhur nëpër ngjyra.

Këto foto bardh e zii përkasin të shkuarës por janë kaq aktuale dhe sot.
Shtuar më 16/06/2019, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori