Balotelli në tribunë në ndeshjen Liverpool-City (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Pas arritjes së marrëveshjes me Liverpool, ish-sulmuesi i Milanit Mario Balotelli ka gjetur kohën për të kaluar disa momente me miqtë e tij dhe vëllain.

Lojtari i ri i “Reds” ka postuaar në Instagram foto të cilat tregojnë se ai e ka pritur mirë kalimin në kampionatin anglez. Gjatë rikthimit në Angli, ish -sulmuesi i Manchester City-t është pritur nga një grup i madh i tifozësh të klubit nga “Anfield” nderkohe që mediat shkruajne se Balottelli do të jenë në tribunë në ndeshjen Liverpool-City. /albeu.com/Shtuar më 25/08/2014, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori