Basketbollisti 2-vjeçar që shënon në çdo pozicion (VIDEO)
Është vetëm 2 vjeç por duket se ai do të jetë një nga basketbollistët që do të bëjë emër në të ardhmen. Vogëlushi nga Kansas është bërë i njohur në SHBA dhe jo vetëm për aftësinë e tij për të bërë koshadistanca të ndryshme.

Për më tepër ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori