Futbollisti i Stoke City ka më shumë fëmijë se gola
Futbollisti i Stoke City, Sadio Berahino po del të jetë më efikas jashtë fushave se brenda tyre.

Sipas gazetës "The Sun", Berahino është bërë baba tre herë brenda një periudhe gjashtë javore.

Ish gruaja e tij lindi në maj të vitit të kaluar, kurse ish e dashura e tij dhe gruaja e tretë lindën në muajin korrik, shkruajnë mediat briatnike.

Futbollisti ka arritur që të shënoi vetëm dy gola që nga viti 2016-të por jashtë fushave ka arritur të shënoi tre herë. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori