Gjakovari hyn në librin Guinness (VIDEO)
Gjakovari Alkend Pozhegu ka mundur të hyjë në librin e rekordeve Guinness pasi me 250 metra katror drith ka mundur të krijojë emrat e Ronaldos dhe Messit.

Jo vetëm kaq, por ai me anë të tre llojeve të ndryshme të drithërave ka arritur të krijojë edhe simbolet e klubeve të Realit të Madridit dhe të Barcelonës.

Alkendi thotë se fitimi i çmimit e bën dhe më kurajozë që të punojë me vullnet edhe në ditët në vijim./albeu.com/Shtuar më 23/01/2015, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori