Gjuajtja më fantastike në basketboll (VIDEO)
Këta të rinjë kanë realizuar diçka që rrallë kujt mund t'i shkojë ndër mend ta bëjë. Ata kanë bërë koshin më të lartë dhe njëkohësisht edhe gjuajtjen nga distanca më e largët me top basketi.


Shikoni videon fantastike:

Shtuar më 24/03/2012, ora 20:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori