Leipzig dhe PSG luajnë për finalen historike, formacionet zyrtare
Leipzig dhe Paris Saint Germain do të takohen në gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve.

Të dyja skuadrat kanë për qëllim arritjen e finales, e cila do të jetë historike për ta, pasi asnjëherë më parë nuk kanë luajtur në finale të Ligës së Kampionëve.

Formacionet zyrtare:

RB Leipzig: Gulacsi, Klostermann, Upamecano, Mukiele, Laimer, Kampl, Angelino, Sabitzer, Nkunku, Dani Olmo, Poulsen.

PSG: Rico, Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat, Paredes, Marquinhos, Herrera, Di Maria, Mbappe, Neymar.
Shtuar më 18/08/2020, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori