Manchester City - Licester City, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester CityLeicester City.

‘Citizens’ luajnë ndeshjen e parë në terrenin e tyre këtë edicion të Premierligës, ku tri pikët kontestohen nga Leicester.

Manchester City janë favoritët në letër për këto tri pikë, por dihet se viteve të fundit Leicester kanë qenë vështirë të thyeshëm për City.

Ndeshja mes Man City dhe Leicester luhet me fillim nga ora 17:30.
Shtuar më 27/09/2020, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori