"Çmendet" tifozi kuqezi: Nëse fiton Shqipëria unë dhe Linda Morina... (FOTO LAJM)

Gianni de Biasi ishte i pari që premtoi se nëse nesër Shqipëria 0arrin të fitojë në ndeshjen ndaj Italisë, ai do të përshkonte në këmbë 800 kilometra.

Mirëpo një premtim “i çmendur” vjen edhe nga një tifoz i zjarrtë.

Në komentin e faqes “Superliga Shqiptare”, tifozi premton se do të flejë një natë me Linda Morinën, vetëm nëse Shqipëria kualifikohet. /Albeu.com/
Shtuar më 23/03/2017, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori