Mourinho befason me formacionin e ri kundër Burnleyt (FOTO LAJM)

Manchester Unitedit pas fitores me Manchester Cityt, po bëhet gati për një tjetër fitore në ndeshjen në shtëpi kundër Burnley.

Jose Mourinho ka vendosur të bejë ndryshime në formacionin e skuadrës në këtë ndeshje.

Padyshim që supriza më e madhe është mos aktivizimi i sulmuesit Ibrahimovic dhe zëvëndësimi nga sulmuesi i ri anglez, Marcus Rashford.

Të shtunën në “Old Trafford” pritet të rikthehet Mata ndërsa Chris Smalling dhe Wayne Rooney kanë lënë pas dëmtimet dhe do të jenë në stol të gatshëm për tu aktivizuar./albeu.com/
Shtuar më 28/10/2016, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori