Rrahmani e Hysaj të ftuar për ndeshjen kundër Fiorentinës (FOTO LAJM)

Sot me fillim nga ora 12:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Napolit dhe Fiorentinës, duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Serie A.

Tashmë trajneri Gattuso ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për këtë sfidë, ku bën pjesë edhe futbollistët shqiptar, Hysaj e Rrahmani.

Presim që edhe sot të dy futbollistët tanë të fillojnë ndeshjen nga fillimi dhe të tregojnë kualitetet e tyre.
Shtuar më 17/01/2021, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori