S'do ta besoni sa është mosha e këtyre futbollistëve (FOTO LAJM)

Tiparet e fytyrës janë një tregues i rëndësishëm për moshën e një njeriu. Shpesh herë mund t'iu ketë qëlluar që të gjykoni për futbollistë të ndryshëm pa i njohur se sa mund të jetë mosha e tyre dhe mund të keni qëlluar në shenjë.

Gjithsesi futbollistët më të lart me siguri që do ju befasojnë pasi kanë moshë krejtësisht të kundërt me tiparet e fytyrës së tyre, raporton Albeu.

Disa prej tyre janë futbollistë të njohur, ndërkohë që ka edhe nga ata që janë pak të njohur dhe shpesh herë janë vënë në dyshim nëse kanë gënjyer për moshën që kanë në mjetet e identifikimit. /albeu.com/




Shtuar më 27/10/2016, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori