Vendosi kamera në shtëpi, zbulon se shoqja e ngushtë i bënte "gjëmën" (VIDEO)
Një nënë që jetonte vetëm është tronditur kur ka mësuar se kursimet e jetës po ja vidhte shoqja e saj e ngushtë.

Ajo vendosi një kamera të fshehtë në shtëpi dhe zbuloi se shoqja më e mirë e 14 viteve të fundit po i vidhte paratë.

Ngjarja ka ndodhur në Britani, ku Samantha Wood, 27 vjeçe, kapi shoqen e saj më të mirë, Melissa Collier duke vjedhur paratë që kishte në çantë.
Shtuar më 13/12/2019, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori