Si këto nuk keni parë kurrë! Fotot më të çmendura të dasmave (FOTO LAJM)

Shoqata Ndërkombëtare e Fotografëve të Dasmave ka publikuar sëfundmi fotot më të çuditshme nga dita më e bukur e çifteve duke marrë një vëmendje të jashtëzakonshme për përmbajtjen e tyre.

Dikush është kredhur në ujë me kokë, ndërsa diku kali është mjaft kurioz dhe e kafshon çiftin në të pasme.

Në galërinë e mësipërme mund të ndiqni disa prej fotove më të çuditshme të dasmave. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori