Tifozi godet portierin në një ndeshje në Suedi (VIDEO)
Në një ndeshje të kampionatit Suedez ndërmjet Helsingborg-Malmo, një tifoz i Helsingborgut është futur në fushën e lojës dhe ka goditur me grusht portierin e skuadrës së Malmos. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 26/05/2011, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori