Tifozi martohet nën himnin e Champions League (VIDEO)
Në qoftë se martoheni me një adhurues të “ cmendur” të futbollit kënga tradicionale e dasmës do të kalojë në planë të dytë. Këtë gjë e di shumë mirë Neus, nusja spanjolle, e cila organizoi një ceremoni surprizë për bashkëshortin e saj” tifoz”.

Në një kishë në Sant Boi de Llobregat, në Spanjë kori në këtë dasmë këndoi himnin e Champions League. Dhëndri emocionohet dhe e vlerëson shumë këtë ide të bashkëshortes së tij. Kjo është një nga videot më të shikuara në YouTube. /albeu.com/

Shtuar më 29/03/2012, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori