Zhytja me e zhgënjyese e Olimpiadës (VIDEO)
Zhytësi gjermani Stephan Feck ka zhgënjyer veten dhe të gjithë botën me zhytjen katastrofale nga 3 metra lartësi. Kjo zhytje me siguri do të mbahet mend si zhytja më e dobët e Lojrave Olmpike Londër 2012.


Shihni më sipër momentin e zhytjes. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2012, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori