Aksident i rëndë në rrugën Strumicë-Novo Sellë, sheferi ndërron jetë në vendin e ngjarjes
Sot, rreth orës 11:00 në rrugën nacionale Strumicë – Novo Sellë, para hyrjes së fshatit Bosilovë, ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në të cilin ka vdekur shoferi i makinës.

Nga Ministria e Brendshme e konfirmojnë rastin dhe njoftojnë se më vonë do të jepen më shumë detaje rreth aksidentit.

Ekipi policor i rajonit të Strumicës po vazhdon hetimin në vendngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2019, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori