Ali Ahmeti: Djemtë e Kombëtares nderuan një komb të tërë
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar djemtë e Kombëtares Shqiptare për fitoren e mbrëmshme në Portugali.

Ai ka shtuar se me këtë fitore, kuqezinjtë bënë krenarë një komb të tërë.

"Ju lumte djemve të kombëtares, sonte nderuan një komb të tërë. Uroj që ky fillim i mbarë të na përcjell gjer në përfundim të kualifikimeve për kampionatin evropian. #EURO2016", ka shkruar Ahmeti në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 11:36
Shqiptari
e Hënë 8 Shtator 2014, Ora 13:54
Ali Pasha me mirr kishte qene te jesh ndonje trajner i ekipeve te futbollit (Psh. Trajner i Mongolise) se sa politikan. Me shume flet per sport se sa per problemet e qytetarve, "Njeri ma i paftyre se ti nuk ka shqiptare" si del aty e flet gjeja te kota e kur rrihen,burgosen dhe vdesin shqiptaret hesht. IDIOT I POSHTERT.
Arbeni
e Hënë 8 Shtator 2014, Ora 17:38
Ky dhe fudbolli si K.Marko me televizorin
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori