E FUNDIT/ Merr flakë autobusi në autostradën Tiranë-Elbasan, bllokohet aksi rrugor
Banorët nuk e japin duhanin, bllokojnë fshatin me traktorë
Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shenjë revolte për konfiskimin e duhanit.

Banorët kanë vendosur në rrugë kryesore makinat e tyre personale, traktorë dhe makina të tjera të mëdha për transportim të duhanit që ta bllokojnë lëvizjen e forcave policore.

Është e dukshme që policia ka mbledhur një sasi të madhe të duhanit, që e ka vendosur në një prej kamionëve të saj.
Shtuar më 25/06/2019, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori