Barça, ja këpucët e Messit për Champions-in (FOTO LAJM)

Pëlqej
Adidas ka prezantuar këpucët e reja të linjës adizero f50 Messi. Për të festuar rikthimin në Champions League gjigandi gjerman ka zbuluar dizanjin e ri që lidhet me serinë e pafundme të rekordeve që ylli i Barcelonës ka thyer në kompeticionet europiane.

Këpuca, e inspiruar nga arkitektura e Barcelonës dhe një momument magjik nga performancat që Leo Messi ka prodhuar në Europë. Dizanji tregon çdo gol të shënuar në 21 qytete të ndryshme, 4 "Topat e Artë", 4 tripletat në Champions League dhe 3 Champions-it e fituar. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori