Brahimi kalon në avantazh Shkëndijën me një "perlë' (VIDEO)
Po luhet në këto momente ndeshje midis Botosanit dhe Shkëndijës, e vlefshme për turin e dytë në Ligën e Europës.

Tetovarët kanë arritur të kalojnë në avantazh 1-0 në përballjen ndaj skuadrës rumune.

Në minutën e 2' Ishte Besar Ibraimi ai i cili me një parabol mposht portierin kundërshtar.
Shtuar më 17/09/2020, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori