Disa shqiptarë u gëzuan për Erdoganin por ambasada turke tifoze e Serbisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ndërsa disa shqiptarë iu gëzuan shumë fitores së Erdoganit ambasada turke ka bërë tifozëri për Serbinë.

Ambasada e Turqisë në Beograd, zyrtarisht kishte mbështetur Serbinë kundër Zvicres në ndeshjen e së premtes në Kupën Botërore që u zhvillua në Kaliningrad të Rusisë.

“I urojmë fat ekipit të Serbisë që do të luajë në ndeshjen kundër Zvicrës në Kupën e Botës”, kishte shkruar Ambasada e Turqisë në Beograd,transmeton gazeta express.

E megjithatë shqiptarët e treguan veten dhe fituan kundër Serbisë duke shënuar dy gola të mbrekullueshëm e duke mërzitur edhe tifozët e skuadres serbe.

Shtuar më 25/06/2018, ora 09:33
tetova
e Hënë 25 Qershor 2018, Ora 10:00
Janë politika lokaliste këto...😀
Por e vërteta është krejt ndyshe...
Ilir
e Hënë 25 Qershor 2018, Ora 10:23
Po Po diet se kta mongola kan qen gjith me shkie
Po ka do naive tone jo do Po shum qe nuk e kuptojn ket!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori