"Komitët" shajnë sërish shqiptarët (VIDEO)
Ne stadiumin "Gjorce Petro" ne Shkup u luajt ndeshja e kthimit çerekfinale e kupës se Maqedonisë ne futboll mes Vardarit dhe Shkëndijës, e cila perfundoi me fitoren e ekipit shqiptar nga Tetova.

Ne fushe ka qene nje loje korrekte, ndersa ne tribuna tifogrupi "Komitet" kane ofenduar serish shqiptaret.

Thirrjet me te shpeshta që janë dëgjuar ishin: "indianci, indianci" etj. /albeu.com/
Shtuar më 02/12/2015, ora 17:57
mirditori
e Mërkurë 2 Dhjetor 2015, Ora 18:02
who you calling indian
you scums
you are 90% albanian 10 % Macedonian
when we play against you on qualified world cup we will see how strong you are
you muppet scums
Valoni
e Mërkurë 2 Dhjetor 2015, Ora 21:39
Kto shprehje i shpiken hajnat bdi-vmro,saher qe u duheshte ta defokusojn vemendjen i perdorshin keto fjal,saher u duheshin tensione poashtu per te defokusu vemendjen kryojshin probleme nderetnike,prrshembull problemet ne kala,te cilet i nxiti artan tradhtari,a tash per perfitime politike para zgjedhjeve
evropa
e Mërkurë 2 Dhjetor 2015, Ora 23:46
Kur dovu vjeni fundi shkive.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori