"Messi" i Kosovës shënon një super gol kundër grekëve (VIDEO)


Pëlqej
Edon Zhegrova ka realizuar një super gol për skuadrën e tij, Genk, në ndeshjen miqësore kundër Olympiacos.

19-vjeçari pas një zbritje në të majtën e zonës kundërshtare ka lëshuar një predhe "alla Messi" duke mposhtur portierin grek.

Ky gol erdhi në minutën e 76' dhe ishte i katërti në këtë ndeshje./albeu.com/


Shtuar më 21/07/2018, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori