Mustafi fal namazin në Gostivar
Mbrojtësi shqiptar që u shpall kampion bote me Gjermaninë, Shkodran Mustafi ka kryer obligimin e tij prej një myslimani të devotshëm në vendlindje.

Mustafi ka postuar dhe një foto, ku shihet teksa falet në një xhami në qytetin e Gostivarit.

“Ju uroj festën e Fitër Bajramit të gjithë myslimanëve kudo që janë”, ka shkruar Shkodrani përbri fotografisë. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2014, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori