Ndërron jetë futbollisti maqedonas Aleksandar Pandovski
Ka ndërruar jetë futbollisti maqedonas Aleksandar Pandovski, i cili po luftonte me jetën pas aksidentit të rëndë që ndodhi para pak ditësh në daljeShkupit.

Makina tip "Golf" me të cilën po lëvizte Pandovski dhe babai i tij ka humbur kontrollin dhe me një shpejtësi prej më shumë se 100 kilometrash në orë është përplasur në shtyllën e betonit tek pompa e benzinës "Makpterol", në daljeShkupit, shkruan Portali Albeu.


Aleksandar Pandovski ka qënë pjesë e Vardarit, Rabotniçkit, ndërsa ekipi i tij i fundit ka qenë në Euromilk. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2015, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori