Përleshje mes "Ballistëve" dhe "Shvercerave" në Çair (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një përplasje mes dy tifozërive ka ndodhur sot pasdite në Çair përgjatë ndeshjes Shkëndija - Sileksi.

Mësohet se tifozët e Shkëndijes "Ballistët" janë përleshur me ato të Sileksit "“Shvercerat”.

Ndeshja si përfundim u mbyll 3:1 për Shkëndijen.

Nga incidenti janë distancuar tifozët "Shvërca Shkup" duke thënë se nuk kanë të bëjnë me ngjarjen. /Albeu.com/
Shtuar më 06/04/2016, ora 21:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori