E FUNDIT/ Lëkundet sërish toka, tjetër tërmet në Tiranë
Rrahje masive në Dibër. Një person lëdohet rëndë
Dibër në rrugën “ 8 shtatori” mbrëmë derisa njëzet vjeçari G.E. nga Dibra ka qenë me shokët e tij C.B.(19) dhe O.A.(21) të gjithë nga Dibra, të njëjtët fizikisht janë sulmuar nga pesë persona nga Dibra, transmeton Almakos.

G.E. iu është dhënë ndihmë mjekësore në Qendrën MjekësoreDibër prej ku është bartur në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup.

Në ora 3.40 në Stacionin Policor në Dibër vet janë paraqitur personat K.K.(27, I.V.(23), C.V.(22) dhe H.B.(25) të gjithë nga Dibra, pas masave të ndërmarra është arrestuar edhe personi K.K.(21).

Pas dokumentimit të rastit do të pasoje padi adekuate penale.
Shtuar më 15/07/2018, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori