Është i sapo ndërtuar, por "tangërllëksave" të Spanjës nuk u pëlqen "Loro Boriçi" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Spanjollët kanë filluar ankesat për fushën, ende pa shkelur në stadiumin e ri “Lori Boriçi” ku do të luhet sfida kundër kombëtares sonë.

Mediat spanjolle por edhe zyrtare të federatës shprehin pakënaqësi për faktin se vetëm tre ditë më parë po në atë stadium u luajt sfida mes Kosovës dhe Kroacisë.

Një tjetër pakënaqësi lidhet edhe me faktin se Shkodra ndodhet në limitet e largësisë së lejuar nga FIFA për ndeshje të këtij rangu. Kjo largësi sipas tyre do të ndikojë në lodhjen e lojtarëve./Albeu.com/
Shtuar më 08/10/2016, ora 12:16
Naser
e Shtunë 8 Tetor 2016, Ora 17:24
Hajn mut pisat skan qkà thojn kanë frig nga humbja
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori