Tifozët maqedonas në postimin e Enis Bardhit: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur
Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së play-offit të Ligës së Kombeve.

Kosova do të ketë ndeshjen e vështirë para veti, pasi me fitore do të jetë një hap afër kualifikimit në Evropian, shkruan IndeksOnline.


Për këtë ndeshje të madhe ka shkruar edhe futbollisti shqiptar i Maqedonisë së Veriut, Enis Bardhi, ku përmes një postimi në "href="kerko.php?fraza=Twitter">Twitter" ka treguar se është i motivuar për këtë ndeshje, por ai më poshtë ka pranuar një koment të ashpër nga një tifozë maqedonas, ku thuhet: "href="kerko.php?fraza=Shqiptari">Shqiptari i mirë është href="kerko.php?fraza=shqiptari">shqiptari i vdekur".

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

GAMEDAY!!! 💪🏼href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/ffmmkd?ref_src=twsrc%5Etfw">@ffmmkd href="href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/p3ICS3ILQt">pic.href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/p3ICS3ILQt

— Enis Bardhi (@enisbardhi10) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/enisbardhi10/status/1314131480705146880?ref_src=twsrc%5Etfw">October 8, 2020
Shtuar më 08/10/2020, ora 18:58
shqiponja
e Dielë 18 Tetor 2020, Ora 06:55
e more enis , lojtar i shqipes ,ne skuader sllave.
keto ofendime qe te behn paj edhe i meriton .
ne vend qe te luajsh per anen tjeter te skuadres ti luan ne ate skuader qe edhe nuk te duan ,por vetem te te shfrytezojne si sklav.
Shqiponjat nuk perzihen me laskra(korba),ndersa ju po kete e keni bere .Nga du shqiponja reth e rotull ,keni zgjedhur te perfaqesoni ,korbin.Sportist i mire por pa kuptim ne perzgjedhjen e skuadres ku edhe i takojsh,prandaj mos u habit se po te te ofendojne ,paj vet ke zgjedhur .
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori