Tirana dhe Shkupi ndahen në barazim pa gola
Pëlqej
Dy ekipe vëllazerore me njëra-tjetrën, Tirana dhe Shkupi kanë lujtur ndeshje kontrolluese në Ohër.

Ata janë ndarë miqësisht me rezultat të barabartë, 0:0.

Edhe pse rezultati nuk ka nxjerrë asnjërin ekip fitues, të dyja skuadrat janë ndarë të kënaqura nga ndeshja.

Ndeshjen ShkupiTirana e kanë ndjekur edhe tifozë të dy ekipeve, Shvercerat Shkup dhe Tirona Fanatics, të cilët njihen për bashkëpunimin e tyre, e këtë e treguan edhe në Ohër ku të bashkuar në një tribunë, u kanë kënduar ekipeve të tyre të zemrës. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2014, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori