Vazhdon rekordi i frikshëm i Juves ndaj Chievos (FOTO LAJM)

Kampioni i Italisë, Juventus ka shënuar fitore të pastër prej 3:0 ndaj Chievos, në javën e tretë të Serise A. Golat për Juventusin në këtë takim i shënuan Përparim Hetemaj (autogol), Higuain dhe Dy

 
 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!