Moto GP, Rossi "fluturon" në provat e lira (FOTO LAJM)

Andrea Dovizioso ka regjistruar kohën më të mirë në seksionin e dytë të provace të lira në Çmimin e Madh të San Marinos, duke e ndalur kronometrin në kohën 1'49''195. Piloti i Ducatit la pas dy pilotët e Hondas, Dani Pedrosa dhe Marc Marquez.

Vetëm vendi i dhjetë për Valentino Rossin, i cili në seksionin e parë të provave të lira pësoi edhe një aksident të vogël duke dalë jashtë piste. Fatmirësisht pa asnjë problem. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori