Vazhdon rekordi i frikshëm i Juves ndaj Chievos (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kampioni i Italisë, Juventus ka shënuar fitore të pastër prej 3:0 ndaj Chievos, në javën e tretë të Serise A.

Golat për Juventusin në këtë takim i shënuan Përparim Hetemaj (autogol), Higuain dhe Dybala.

Pas kësaj fitoreje Juventus mban vendin e parë më 9 pikë nga tre takime sa janë zhvilluar.

Ndërkohë raporteri i Albeu.com, Nderim Kaceli sjell pamje nga ndeshja./albeu.com/Shtuar më 09/09/2017, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori