E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Super League
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Super League
Data
19 Tetor 2013
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
2 - 0
Përfundimi
3 - 0
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
M. Iglesias 12'
1 - 0
 
N. Lazaridis 14'
2 - 0
 
S. Napoleoni 76'
3 - 0
 
Ndëshkimet
 
M. Kandji 37'
N. Lazaridis 56'
 
 
E. Koné 57'
Ndeshjet e ketyre ekipeve nga viti 2000 në Super League
2007
2 - 1
2008
2 - 1
2009
3 - 0
2010
1 - 1
2011
1 - 1
2012
2 - 2
2012
0 - 0
2013
0 - 0
2013
3 - 0
2014
1 - 0
Renditja aktuale e Super League
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë