E FUNDIT/ Chelsea "fundos" Liverpool dhe e nxjerr jashtë zonës Champions (VIDEO)
Primera Liga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Primera Liga
Data
22 Gusht 2009
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
1 - 1
Përfundimi
1 - 1
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
Miguel Fidalgo 3'
1 - 0
 
 
1 - 1
Pedrinha 45'
Ndëshkimet
Pedrinho 21'
 
W. Tiero 30'
 
M. Sougou 65'
 
 
Ricardo 69'
Bruno Amaro 69'
 
Cris 78'
 
 
Filipe Anunciacao 78'
 
Cristiano 80'
Renditja aktuale e Primera Liga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë