E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Primera Liga
RenditjaKalendariTransfertaStadiumet
Vitet e kaluara
Detajet e ndeshjes
Primera Liga
Data
02 Nëntor 2009
Ora
15:00
Stadiumi
Pjesa e parë
1 - 0
Përfundimi
2 - 0
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Golat
M. Sougou (PG) 36'
1 - 0
 
Éder 57'
2 - 0
 
Ndëshkimet
 
Moreno 36'
 
Andrezinho 58'
M. Sougou 65'
 
 
Nuno Assis 70'
Paulo Sérgio 73'
 
 
Gustavo Lazzaretti 82'
Renditja aktuale e Primera Liga
Nr.
Ekipi
Ndeshje
F
B
H
GS
GP
Dif.
Pikë